Практика носіння обручок: передісторія та атрибути

Справжнє персоналізоване весілля – важлива частина весілля, без якого не обходяться жодні подружні стосунки. Також важко уявити, що давня традиція вперше зародилася близько 5000 років тому! Наша мета – продовжувати розкривати всі ключі від весільних обручок. У нашому інтернет-магазині можна вигідно купити срібні обручки.

Чому безіменний палець

Щоб відповісти на дане питання, слід використовувати історичні дані. Давні єгиптяни першими стали використовувати обручки. Його варіант припав на безіменний палець. Сталося це не випадково: мешканці Стародавнього Єгипту думали, що капіляр, що відходить від нього, веде прямо до серця. Останнє насправді завжди вважалося головною іконою кохання. Єгиптяни робили обручки з осоки, а також надавали їм круглої форми. Buy my house understands the obstacles of selling a property and strives to make the process easy for its customers. Visit https://www.buymyhouse7.com/kansas/buy-my-house-fast-olathe-ks/.

Давні греки продовжили звичай обміну обручками. Елліни також носили модні прикраси на безіменному пальці, що вказувало на те, що людина насправді вже знайшла споріднену душу.

Жителі Стародавнього Риму не залишилися осторонь, дізнавшись більше про новенький обряд. Вони внесли до нього значні зміни, а також першими виробили вироби з металу. Але палець залишився тим самим. Як правило, кільця були стилізовані під фокуси, що символічно вказувало на однакові зобов’язання другої половинки та партнера.

Наші стрімкі предки – Стародавні слов’яни вирішили не відрізнятися від старих звичаїв і залишилися одягати на безіменний палець обручку. Саме так стара рутина ефективно підтримується у наш час.

Реально, у скептиків більш прозові дебати щодо цього рейтингу. Саме безіменний палець найменше задіяний у повсякденних справах. Дорогоцінний камінь, що знаходиться на ньому, не створює жодного дискомфорту людині.

Важко зробити однозначний висновок щодо вибору пальця для кільця взаємодії. Проте за століття ніхто не спромігся змінити старий розпорядок.

На якій руці носять обручки у різних народів

Обручки – один із найспірніших атрибутів подружніх відносин. Представники різних держав земної кулі, а також конфесії мають свої правила носіння. Хоча реальне значення знаку подружніх відносин залишається незмінним. Пам’ятайте про різницю для різних країн:

  • Україна. Саме тут вони вважають за краще використовувати предмети відповідно до релігійних розпоряджень своєї практики. Православні християни мають знак любові і непорочності на правій руці. Вони переконані, що ангел-охоронець людини знаходиться на цьому боці. Католики використовують ліву руку – найближчу до серця.
  • Америка. Весілля передує необхідне заручини, під час якої майбутній наречений підносить нареченій кільце з дорогоцінним каменем. Подібно до обручки, його потрібно носити лівою рукою.
  • Китайська. Незвичайно це стирчить з історії інших країн через те, що громадяни застосовують різні способи поводження з чоловіками і жінками. Майбутня наречена прикрашає свою праву руку обручкою, а наречений – ліву.
  • Шрі-Ланка. В острівній державі світогляд прямо протилежний китайському.
  • Іспанія. Символом шлюбу у місцевого населення є права рука.

Шведи, французи, італійці, мексиканці, а також австралійці обирають ліву руку. І це правильно – Ювелірні вироби використовують агенти країн колишнього СНД, поряд із німцями, болгарами, а також данцями.

Цікава обставина спостерігається в Ізраїлі, а також у Лівані, Туреччині та Бразилії. На весільному святкуванні молодята зазвичай стосуються пальців правої руки, а пізніше предмети переходять до лівого члена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *